info@efiksis.lt       +37068965137   +37064017006

KUGOO M2 PRO elektrinio paspirtuko trumpa apžvalga

KUGOO M2 PRO“ yra labai smagus elektrinis paspirtukas. Tai labai judrus ir patogus paspirtukas, turintis daugybę funkcijų, dėl kurių jis yra puikus pasirinkimas pradedantiesiems. Tai labai geras pasirinkimas tarp kokybės ir kainos.

 
Stabdžiai

M2 PRO turi diskinį stabdį ant galinio rato, taip pat yra kojinis ir elektrinis stabdys. Nominalus stabdymo atstumas yra 4 metrai, nors iš tikrųjų tai labai priklauso nuo kelio ir padangų sąlygų bei vairuotojo svorio. Paspirtuko stabdymo galio tikrai pakankamai greitai sustabdyti transporto priemonę.

 
Komfortas

Jame yra ne tik spyruoklinė pakaba, bet ir pripučiamos padangos, o tai reiškia, kad galite sumažinti oro slėgį savo nuožiūra, kad ratai būtų minkštesni, kai to reikia. Taip pat yra platesnis vairas ir didesnė deka. Tai labai patogus dalykas aukštesniems ir didesniems vairuotojams.

 
Pakaba/Amortizacija

M2 PRO paspirtukas turi spyruoklinį amortizatorių ant priekinio ir galinio rato, kuris sumažina galimus smūgius.Ratai

M2 PRO turi 8.5 colių pripučiamus ratus. Rekomenduojamas slėgis yra 3.5 bar. Priešingu atveju gali atsirasti trinti tarp kameros ir padangos. Reguliuojant slėgį padangose, galima pasiekti komfortiškiausią važiavimą.  

 
Perkeliamumas

Ar „Kugoo M2 PRO“ yra nešiojamas? Taip. Bet tai nėra pats lengviausias paspirtukas. Paspirtuko svoris yra apie 15 kg. Šis svoris susidaro dėl didesnio variklio, patvaresnio rėmo ir pakabos. Elektrinis paspirtukas M2 PRO turi puikų 3 sekundžių greitai sulankstomą sistemą. Kai jis atlenkiamas, jis saugiai užfiksuoja padėtį vietoje, suteikdamas stabilų važiavimą, taip pat užsifiksuoja, kai jis yra sulankstytas. Šis mechanizmas yra labai patogus.

 
Šviesos

M2 PRO turi ryškias priekines šviesas. Priekinė šviesa yra įmontuota taip, kad neakintų priešais esančių žmonių.  Taip pat yra šviesos šonuose ir gale.

 
Skambutis

Paspirtukas turi mažą, simpatišką skambutį.

 
Valdymo skydas

Didelis M2 PRO privalumas yra daugiafunkcinis LED ekranas. Jis yra ryškus net ryškiai šviečiant saulei. Jums nereikia nuolatos žiūrėti į telefoną, nes ekrane jūs matysite greitį ir baterijos lygį.  

Paspirtukas turi ir programėlę, kuri prisijungia per Bluetooth. Čia jūs galite redaguoti kruizo kontrolę, pagreitį, stabdymo stiprumą ir šviesas.

 
Išvaizda

Paspirtukas atrodo modernus ir kompaktiškas. Išvaizda priminanti tikrą laisvalaikio transporto priemonę. 

 
Patvarumas

Jei nuimsite plastikinius dangčius, po juo rasite tvirtą aviacijos klasės aliuminio lydinio rėmą. Rėmas stebėtinai storas, o transporto priemonė dėl to yra tvirta. Didžiąją papildomo svorio dalį lemia tai, kad paspirtukas turi daugiau metalo, kas yra labai gerai. Storesnė konstrukcija paaiškina, kodėl paspirtuko maksimali keliamoji galia yra 120 kg.

 
Galia

Šis paspirtukas turi 350W variklį. Kas suteikia jam geresnį sukimo momentą ir greitesnį įsigreitėjimą. Jei anksčiau naudojote paspirtuką, tikrai žinote, koks svarbus yra pagreitis. Tai ne tik daro motorolerį smagesniu važinėti, bet ir labiau kontroliuojamą kelyje. Variklio galia taip pat reiškia laipsniškumą. Kitaip tariant, kuo stipresnis variklis, tuo geriau jūsų motoroleris gali įveikti kalnus. Gamintojas nurodo 27% M2 PRO laipsniškumą. Be to, jis taip pat geriau įveikia kelių nelygumus, kurie jį ne taip sulėtina.

Kugoo M2 PRO turi 3 greičio rėžimus:

Eco – 15km/h

Normal – 20km/h

Sports – 25km/h

Pastaba: maksimalus greitis, kaip įprasta, labai priklauso nuo vairuotojo svorio, vėjo krypties ir stiprumo, nuo kelio būklės ir akumuliatoriaus įkrovimo lygio.

 
Nuvažiuojamas atstumas

Kugoo M2 PRO yra su ličio 36 V, 7.5 Ah akumuliatoriumi. Jis nėra ypatingai talpus, bet įveikia iki 30 Km atstumą. Nereikia nė sakyti, kad kokybiškesnė M2 PRO baterija taip pat turi geresnį našumą, kai baterija senka.

 
Krovimo laikas

Pilnas baterijos įkrovimas trunka nuo 4 iki 6 valandų.

 
Išvada

Kugoo M2 PRO yra puikus kokybės ir kainos santykis. Tvirtesnis rėmas ir kitos detalės suteikia jam išskirtinumą, kurio dėka turėsite mažiau problemų ateityje.

 

 

Pirkinių krepšelis

0

Krepšelis tuščias.