info@efiksis.lt       +37068965137   +37064017006

KUGOO M4 PRO elektrinio paspirtuko trumpa apžvalga

Elektrinis paspirtukas Kugoo Kirin M4 Pro yra atnaujinta ir patobulinta Kugoo M4 paspirtuko versija.

Kugoo Kirin M4 Pro pakuotėje rasite jau praktiškai surinktą paspirtuką – Jums reikės tik prisiveržti vairą, susireguliuoti stabdžius, užsidėti sėdynę bei prisipūsti padangas.

Specifikacija

  • Variklis: 500W;
  • Maksimalus greitis: 45 km/h;
  • Baterija: 48V 16Ah;
  • Padangos: 10 colių;
  • 3 greižio rėžimai;
  • Aliuminio lydinio rėmas;
  • Svoris: 22.5 kg;
  • Galiniai/priekiniai diskiniai stabdžiai;
  • Galiniai/priekiniai amortizatoriai;
  • Matmenys: 120x115x56 cm.

Dizainas ir konstrukcinės savybės

Nepaisant to, kad elektrinis paspirtukas yra sulankstomas, vis tik Kugoo Kirin M4 Pro nėra lengva nešiotis. Tai lemia ne tiek dydis, kiek svoris: 22,5 kg svorio jis tikrai nėra tarp lengviausių savo kategorijoje. Šį paspirtuką tikrai nėra patogu pasiimti su savimi važiuojant viešuoju transportu.

Pati Kugoo Kirin M4 Pro sulenkimo sistema, palyginti su ankstesne versija, žymiai patobulinta ir dabar vairo nuleidimas yra daug paprastesnis ir greitesnis. Stovėjimo padas taip pat patobulintas – Kugoo Kirin M4 Pro modelyje yra guminis sluoksnis, dėl kurio pėdų sukibimas tampa daug tvirtesnis.

Iš esmės Kugoo Kirin M4 Pro dizainas nepakito, nuo jo pirmtako Kugoo M4 modelio. Konstrukcija yra aliuminio lydinio, o išvaizda gana spartietiška, tačiau ji apima praktiškai visus priedus, kurie turėtų būti šios kategorijos paspirtukuose:

Priekinis žibintas su 4 labai ryškiais šviesos diodai.

Posūkių rodyklės, kurias, įjungus, skleidžiamas pranešimo garsas;

Ryškus galinis žibintas;

Dvigubas amortizatorius priekyje ir gale;

Du diskiniai stabdžiai (priekyje ir gale);

Ekranas su raktu, kuriuo galite patikrinti akumuliatoriaus įtampą,

Raktas apsaugantis paspirtuką nuo neteisėto įjungimo.

LED juostos pado apačioje, kurios naktį puikiai apšvies paspirtuką ir jis bus geriau matomas pėstiesiems ir automobiliams.

10 colių padangos su vidine kamera. Lyginant su ankstesniu M4 modeliu, padangos „riebesnės“, o jų protektorius daug labiau tinkamas bekelei.

Vairo aukštis yra reguliuojamas. Bet dėl didelių padangų ir priekinių amortizatorių, jaučiama nedidelė vibracija. Ant vairo sumontuotas spalvotas ekranas, leidžiantis peržiūrėti visą svarbiausią paspirtuko informaciją.

Geri priekiniai ir galiniai diskiniai stabdžiai, kurie garantuoja greitą ir labai stabilų stabdymą.

Variklio galia ir baterija

500 W variklis šiame Kugoo Kirin M4 Pro modelyje komplektuojamas su 48V baterija. Paspirtukas atlaiko net 150 kg svorį. Tiesa, nuo 130 kg svorio jaučiamas startinės galio sumažėjimas.

Kugoo Kirin M4 Pro turi tris greičio rėžimus. Pirmuoju rėžimu elektrinis paspirtukas pasieks 15 km/h, antruoju – 30 km/h, o trečiuoju – 47 km/h greitį. Trečias sportinis rėžimas turi nemažą greitį, tad reikia nepamiršti, kad vis dar važiuojame ant dviejų mažų ratų, o toks greitis gali sukelti pavojų tiek nepatyrusiam vairuotojui, tiek ir aplinkiniams.

Naujasis 48 V ir 16 Ah akumuliatorius puikiai atsiskleidžia Kugoo Kirin M4 Pro paspirtuke. Žinoma  išlieka galios priklausomybė nuo akumuliatoriaus įkrovos: kai baterija įkrauta 100%, Jūs tikrai jaučiate galingo 500 W variklio trauką, tačiau kai įkrova nukrenta žemiau 40%, variklis pradeda prarasti galią ir našumas krenta – ypač pradedant važiuoti ar įkalnėje. Tačiau produktas ir yra orientuotas į nuvažiuojamą atstumą, o ne į greitį. Nuvažiuojamas atstumas labai priklauso nuo kelių faktorių: svoris, kelios dangos, oro sąlygų. Norint visiškai įkrauti paspirtuką, jums prireiks 6-8 val.

Išvada

Kugoo Kirin M4 Pro elektrinis paspirtukas vertas dėmesio dėl savo kainos ir kokybės santykio, ypač turint omenyje, kad tai vienas iš dinamiškiausių produktų savo klasėje: tikrai ne pats galingiausias, tačiau jo padangos, dvigubi diskiniai stabdžiai bei dvigubi amortizatoriai leidžia jį naudoti bet kokiame kelyje. Ar sunkus? Taip, gana sunkus. Tačiau akivaizdu, kad jei norite lengvo paspirtuko, yra modelių, kur svarbiausiai lengvumas, o jei norite efektyvumo ir savarankiškumo, tuomet didesnio svorio neišvengsite. Paspirtukas komplektuojamas su sėdyne, kuri jį paverčia savotišku motoroleriu. Dizaino atžvilgiu tai nėra pats gražiausias paspirtukas, tačiau tai produktas, tinkantis greičio mėgėjams ir tiems, kurie važinėsis paspirtuku įvairiomis kelio dangomis.

Pirkinių krepšelis

0

Krepšelis tuščias.